Поздравления за Симеон Обрешков и Илиан Иванов от I „б“ клас, Алекс Христов от IV „б“ клас и Камен Иванов от VII „б“ клас за достойното участие в конкурса „Аз обичам България и традициите ни“, организиран от РЦПППО – гр. Бургас!
С талант, вдъхновение и обич към родината те пресъздадоха красотата на българските традиции и силата на българския дух. С творбите си доказаха, че българските корени се пазят живи и се предават с гордост от поколение на поколение.
Гордеем се с вас и ви пожелаваме още много успехи и вдъхновение!

