Ученици от 1.Г клас на ОУ „Васил Левски“ гостуваха на най-малките откриватели от първа група „Маргаритка“ в ДГ „Теменуга“. Срещата премина с много усмивки, вълнение и незабравими емоции. 💙📚
Първокласниците с гордост показаха на малчуганите какво е да бъдеш вече „голям“ ученик и ги запознаха с магията на буквите и четенето. Те представиха и своя най-важен първи учебник – Буквара.
Натали Алексиева развълнува всички с прочувствено рецитиране на стихотворение, посветено на родината.
Пламена Ненкова пренесе децата във вълшебния свят на българските народни приказки.
Стилияна Беремска предизвика малките откриватели с интересни и забавни гатанки.
С много старание и обич първокласниците бяха подготвили ръчно изработени картички за своите нови приятели, а като специален подарък им поднесоха и книга с български народни приказки. 🎁
Благодарим на ДГ „Теменуга“ за топлото посрещане и прекрасните емоции!
Такива срещи създават приятелства, вдъхновяват децата и показват колко важни са знанието, добротата и споделените мигове. 🌷

