С огромна гордост споделяме поредния впечатляващ успех на учениците от ОУ „Васил Левски“! Нашият училищен отбор завоюва първото място във футболен турнир и заслужено вдигна шампионската купа! ⚽🏆
С безапелационни победи, отлична игра и впечатляваща голова разлика 17:4, момчетата доказаха своя талант, дисциплина и силен отборен дух. Във всяка среща те показаха воля за победа, спортсменство и себераздаване на терена.
Поредната купа бе спечелена в турнира, организиран от ПГЕХТ „Проф. Асен Златаров“, където учениците ни отново защитиха достойно името на училището.
Поздравления за чудесната организация и прекрасните награди!
В турнира участие взеха:
Марти (5а клас), Любчо, Хриси и Венци (5б клас), Кирчо (6а клас), Камен и Светли (6б клас), Евгени и Тошко (7а клас).
Специални поздравления за Светлин Игнатов от 6б клас и Кирил Меченски от 6а клас, които заслужено спечелиха индивидуалните отличия за голмайстор и най-добър вратар на турнира. 👏
Изказваме благодарност и към г-н Куцаров за всеотдайната работа, подкрепата и мотивацията, с които води отбора към успехите.
Гордеем се с нашите ученици, които с труд, постоянство и висок спортен дух доказват, че няма недостижими цели!
Честита титла, шампиони! 💙🩵

