С гордост споделяме, че учениците от ОУ „Васил Левски“ завоюваха второ място във футболния турнир за купа „Плевен“! ⚽🏆
След оспорвани срещи и силно представяне на терена, училищният отбор постигна две победи и два равни мача в конкуренцията на девет отбора.
С много хъс, отличен отборен дух и спортсменство нашите ученици достойно защитиха името на училището и демонстрираха отлична игра през целия турнир.
Поздравяваме всички участници и техните ръководители за заслужения успех! Пожелаваме им още много спортни постижения и поводи за гордост! 👏💙💛

