Днес учениците от ОУ „Васил Левски“ с много ентусиазъм и усмивки украсиха с пъстри мартеници нашето дърво в центъра на града, предоставено ни от Община Плевен.
Инициативата се превърна в истински празник на българската традиция – с преплетени бяло и червено, с пожелания за здраве, късмет и благополучие. Учениците вложиха старание, творчество и сърце, за да създадат празнична атмосфера и да споделят радостта от настъпването на пролетта с всички жители и гости на града.
„Да сте здрави, румени, засмени и от Бог благословени!“
С този благослов учениците отправят своето послание към цялата общност.
Честита Баба Марта! 🌺

