Нашият училищен баскетболен отбор продължава победния си ход в общинския кръг на ученическите игри! След силното начало, състезателите ни записаха втора поредна победа, този път срещу отбора на ОУ „Валери Петров“.
Срещата премина при отлична организация, високо темпо и спортсменски дух. Нашите баскетболисти показаха увереност, добра тактическа подготовка и сплотеност, които им донесоха заслужения успех.
Поздравления за целия отбор и за треньора Александър Дяковски за професионалната работа и мотивацията, които стоят зад тези резултати.
Пожелаваме им успех и в следващите срещи! Убедени сме, че с този хъс и отдаденост ще продължат да ни радват и да защитават достойно името на училището ни. 🏀👏

