Ден втори от Седмицата на Апостола
Вторият ден от Седмицата на Апостола премина под мотото „Играем честно, побеждаваме достойно“ и изпълни училищния салон с енергия, емоции и спортен дух. Футболните срещи между втори и трети клас предизвикаха бурни аплодисменти и истински състезателен хъс. Баскетболните двубои на прогимназиалния етап впечатлиха с отлична подготовка, екипност и спортсменство. Силен интерес предизвика и надпреварата „Най-добър стрелец“, в която участниците демонстрираха точност, концентрация и увереност. Денят се превърна в празник на спорта и честната игра, доказвайки, че най-ценната победа е тази, постигната с уважение, подкрепа и достойнство.

